Sponsorlu Bağlantılar

Youtube izlenme sayısı nasıl artırma

107 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda youtube video izlenme sayısını artırma noktasında sizlere püf noktaları vermeye çalışacağız. Hangi yöntemlerle izlenme sayısı artırmayı artırabilirsiniz ve neler yapılmalıdır bu sorulara cevaplar arayacağız.

Kanallarda sürekli paylaşımlar yapıyorsunuz fakat izlenme sayınız oldukça düşük olması işten soğutmaya yarayabilir bu nedenle doğru adımlar, doğru strateji ile izlenme oranını yükseltmeyi amaçlayabilirsiniz.

  • Arama etiketleri arama kelimeleri önemlidir siz arama yaparken hangi arama kelimelerini kullanıyorsunuz bunlar önemlidir ve buna göre kelimeler kullanarak video izlenme sayısını artırmak için kendinizin aradığı kelimeleri kullanın.
  • Videolarınızda doğru kategorilerde yoğunlaşmalısınız seçtiğiniz kategorilerde doğru isim vermek izlenme sayısını artıracaktır.
  • Kanalınızı evrensel olarak yayınlamayı düşünün daha önceki konularımızda altyazı oluşturma konusunda bilgi vermiştik, daha fazla kitleye ulaşmak için altyazılar ekleyerek farklı ülkelerde de izlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Videolarınız tamamen özgün içeriklerde olmasına dikkat ediniz.
  • Yabancı videoları editlemek suretiyle özgünleştirin farklı etiketlerle yabancı kullanıcıları Kanalınıza çekebilirsiniz. Böylece kanalın izlenme suresini ve para kazanmasını arıtabilirsiniz.
  • Yerli veya yabancı popüler, güncel haberleri kanalınızda özgünleştirerek paylaşabilirsiniz.

Yukarıda popüler konularda videoları özgünleştirmek suretiyle videoları paylaşarak kanal abone sayınızı ve izlenme oranının artırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey videoları özgünleştirmek olacaktır.

Bu konumuzda izlenme sayısı nasıl yükseltilir konusunda önemli ipuçları vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın