Sponsorlu Bağlantılar

Youtube de yorum kazanma

78 views
Sponsorlu Bağlantılar

Videoları paylaştınız bir videonun popüler olduğunu yapılan yorumlardan, izlenme sayısından bilebilirsiniz. Bunun için içerik üreticilerin en çok sıkıntılarından biride videolarda olumlu yorumlar almak olacaktır.

Bunun için bu sıkıntıları gidermek amaçlı olarak yabancı siteler üzerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Youtube Comment sitelerine kayıt olarak karşılıklı yorumlar yaparak video altında yorum alabilirsiniz.

Bu sitelerde sizin eklediğiniz yorumları videonuzun altında yapılmasını gerçekleştirebilirsiniz. Karşılıklı yorum yapma özelliği, mantığı ile çalışan bu sistemlerde videolarınıza pozitif yorumlar alarak kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

Bunun için kullanabileceğiniz siteler arasında “likenation.com” gibi siteler üzerinden faydalanabilirsiniz. Bu sistem genel olarak puanlama olarak çalışmaktadır. Kazandığınız puanlarla video altında yorum kazanabilirsiniz.

Bunun dışında sosyal ağ panelleri üzerinden Youtube takipçi satın alma, Youtube yorum satın alma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Birçok alanda hizmet veren paneller üzerinden ücretli satın alımlarda yapabilirsiniz.

Bu konumuzda Youtube yorum satın alma, Youtube yorumlama siteleri konusunda sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın