Sponsorlu Bağlantılar

Youtube altyazı oluşturma

79 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Youtube altyazı oluşturma konusunda sizlere önemli bilgiler aktaracağız. Video paylaşım platformu olan Youtube de videolara altyazı eklemek suretiyle farklı topluluklara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunun için Youtube altyazı nasıl oluşturulur konusunda sorulara cevaplar arayacağız. İçeriklerin herkesin anlayacağı bir dilden hazırlamak önemlidir. Bunun için Youtube de otomatik alt yazı oluşturmak için konuşma tanıma teknoloji kullanılmaktadır.

Bunun için otomatik altyazı oluşturma için içerik stüdyosu > video yöneticisi > videolar > altyazılar kısmından otomatik altyazı eklene biliniyor ise dil otomatik olarak seçildiğini göreceksiniz.

Bunun dışında altyazı oluşturmak için notepad veya diğer editör kullanmadan CaptionTube kullanabilirsiniz. Bu kullanabilmek için “captiontube.appspot.com” adresi üzerinden ücretsiz olarak bu araç ile Youtube altyazı oluşturma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ücretsiz yazılımda işi kolaylaştıracak Youtube ek açıklamalar özelliğine benzemektedir ve konuşmaların duyulduğunda tam zamanlama görebilirsiniz. Altyazıyı direk Youtube aktarabilir, subrip veya subviewer olarak indirerek mail atabilirsiniz.

Bu konumuzda Youtube eğitimleri konusunda Youtube altyazı oluşturma konusunda destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizim ile paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın