Sponsorlu Bağlantılar

Youtube için içerik üretimi

112 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar kanal seo’su en çok izlenen kanallar ve doğru kanallara kategorileri video yükleme konusunda bilgi vermiştik. Faka bu konumuzda içerik üretimi için kaynak seçimi de önemlidir. Siz kendi videonuzu sekmenin en doğru olduğunu söylemiştik. Fakat içerik üretme yerine farklı sitelerden kaynak bulmak ve güncel olmakta önemlidir.

Google Adsense de para kazanmak istiyor musunuz? Türkiye fazla para kazandırmıyor fakat yabanlı kanal dillerinde hazırlanan videolar daha fazla para kazandıracaktır. En iyi kaynak seçimi haber siteleri ve videolarıdır.

Buradan bulacağınız kaynaklarla güncel videolar hazırlayabilir, videoları editlemek suretiyle özgün videolar çekebilirsiniz. Dış kaynaklı sitelerden videolar bulun bunu ana dilinize çevirerek ve video özgünleştirerek para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Size en çok izlenen kanalları daha önceli konularımızda vermiştik. Bu kanallar üzerinde durarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın