Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Hesap Şifresi Nasıl Değiştirilir

1.376 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merkezi Amerika Birleşik Devletinde bulunan 2006 Kasım ayında Google tarafından satın alınan bir video barındırma web sitedir. Oluşturduğunuz , çektiğiniz videoları Youtube üzerinden paylaşarak takipçi kazanabilir ve Youtube iş ortağı sayesinde para bile kazanabiliyorsunuz. Dünyaca popüler olan Youtube ile oldukça yüksek rakamlarda para kazananların olduğu bilinmektedir.

Sizinde bir gmail hesabınız var ise bir Youtube Hesabını açabilir sizde video paylaşabilir ve bu video üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konumuzda Youtube Şifreni Nasıl değiştirilir konusu üzerinde duracağız. Hesabınızı güven altına almak isterseniz , daha güvenli bir parola ile değiştirmek istiyorsanız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Youtube Şifresi ( Parola ) Nasıl Değişir ?

Youtube ve diğer Google Ürünleri için şifre değiştirmek için sizi hesaplarınızın tamamını bir yerde kontrol etmek için “https://myaccount.google.com/intro” adresi üzerine yönlendirecektir. Bu adrese gittiğiniz de “oturum açma ve güvenlik” sekmesine giriş yapacağız.

youtube-oturum-acma-ve-guvenlik

Şifre yazan bölümüne giriş yapıyoruz ve bu adımdan şifre değiştirmek için eski parola ve yeni şifrelerinizi girmek için sizden bilgilerinizi isteyecektir. Böylece Youtube şifre değiştirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

youtube şifresi nasıl değişir , youtube şifre değiştirme , youtube accont change password , youtube hesap şifresi değiştirme , youtube yeni şifre oluşturma , youtube şifresi oluşturma , yeni şifre oluşturma , nasıl şifre değişir , nasıl şifre oluşturulur youtube , youtube brodcast

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın