Sponsorlu Bağlantılar

Dual Video Call Nedir ?

593 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu konumuzda Dual Video Call ( ikili video araması ) hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Dual Video Call nedir ? hakkında bilgi aktarmaya çalışacağım.

Bildiğimiz üzere kameralı telefonlarda ön ve arka kamera olmak üzere iki kamera vardır. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile Dual Video Call özelliği‘de yerini almaktadır. Dual Video Call nedir ? diye aklımıza geldiğinde bu iki kamera yani ön ve arka kameranın aynı anda çalışmasına Dual Video Call denilmektedir.

dual video call özelliği

Aynı anda hem ön kamera hemde arka kamera görüntüsü ile video çekimi yapılmasıdır. Günümüzde bu teknoloji kullanan telefonlardan bazıları Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6 , HTC Desire , Excon Era markalarda bulunmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

Dual Video Call nedir , Dual Video Call ne , Dual Video Call ne demek , Dual Video Call özelliği , Dual Video Call telefonlar , Dual Video Call , Dual Video Call kamera özelliği , Dual Video Call hangi telefonlarda var

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın