Sponsorlu Bağlantılar

Eagle Nedir ?

888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda ismi sıklıkla duyulan ve önceki konularımızda yazdığımız bylocker app uygulamasının yanında bu konumuzda Eagle nedir ? hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. Bu uygulama dış görünümü yani simgesi ( ikon ) olarak Whatsapp benzemekte bazen kullanım bakımından farklılık gösteren bir gizli mesajlaşma uygulamasıdır.

Şifreleme - Kötü şifreler

Bu uygulama başka programlara yama yapılarak mesajın 24 saat sonra silinmesi ile bir başkasının eline geçmesi önlenmiş oluyor böylece daha güvenli bir anlık mesajlaşma uygulaması olmaktadır. Bu uygulamanın yüklenme yöntemi bildiğimiz app uygulamaları gibi yüklenmiyor. Fetö’cülerin kullandığı bu uygulamayı bir başka kişiler kullanmıyor.

Arama Tags & Etiket ;

Eagle nedir , Eagle uygulaması nedir , Eagle app uygulama nedir , Eagle nasıl yüklenir , Eagle Android , Eagle İOS , Eagle Yükleme , Eagle kullanımı , Eagle ne işe yarıyor , Eagle kimler kullanıyor , Eagle gizli mesajlaşma uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın