Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Go Özelliği Nedir ?

541 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya’da en çok izleme ve video yükleme sitesi olan Youtube platformunda yeni bir özellik olan YouTube Go nedir? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. Bu uygulama yeni deneme ( beta ) sürümü ile ilk önce Hindistan üzerinde uygulamaya başlayacaktır.

facebook-youtube-vimeo tam ekran video donması

Daha sonra bu uygulama diğer ülkelerde kullanılmaya başlanacaktır. YouTube Go özelliği nedir? peki ve ne işe yarayacak ? Bu özelliklik ile artık videoları çevrimdışı olarak izleme imkanı sunacaktır daha önceki durumda üçüncü parti yazılımlar ile izlendiği için video görüntü kalitesi düşük olarak izlenmektedir bu yüzden YouTube Go özelliği ile daha kaliteli görüntülü bir şekilde videoları çevrimdışı izleme olanağı sunmaktadır. İnternet kotası az olan kişiler için ideal olan bu özellik ile izleyeceğiniz videoları kayıt ederek kota dostu bir uygulama olarak görülmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

YouTube Go Nedir , YouTube Go özelliği nedir , YouTube Go ne işe yarar , YouTube Go indir , YouTube Go download , YouTube Go app uygulaması , YouTube Go android , YouTube Go iphone , YouTube Go ipad , YouTube Go ios , YouTube Go beta sürümü , YouTube Go ne zaman gelecek , YouTube Go Türkiye

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın