Sponsorlu Bağlantılar

Youtube da spam’da düşmemek için neler yapılır?

134 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağlarda filtreler vardır bu filtreler agrasif kullanım, bazı kuralları ihlal ettiğinizde spama düşebilirsiniz. Bu tüm sosyal ağlar için geçerlidir. Youtube da spama düşmemek için neler yapılabilir bizde bunları sizlere başlıklar alında vereceğiz.

  • Kanallara bot yardımı ile toplu olarak 20 şer, 30 şar şekilde videolar yüklemekten sakının bu sizin spama düşmenize neden olmaktadır.
  • Kanalınıza özgün videolar yükleyin eğer özgün olmayan videolar yüklediğinizde telif hakkı doğar ve ihtar almanıza hatta kanalınızın kapanmasına sebep olur. Yeni beta sürümü ile artık Youtube Stodio beta sürümünde Analizler > Telif Hakkı (yuvarlak içinde c harfi ) Ⓒ kısmından girerek sizin videonuza yakın veya başka kanallarda kullanılan yerleri görebilirsiniz.
  • Toplu video yüklemelerinde VDS ya da VPS kullanıyorsanız arada ip aresi değiştirin.
  • Yeni videolar üretiniz

 

Yukarıda adımlarla videolarınız yada hesabınızın spam kanal olmaması için alınacak basit tedbirlerdir. Bu konumuzda youtube hesabının spam olmaması için gerekli özeni göstermeniz halinde para kazanmaya devam edebilirsiniz. Yoksa ekmek kapınızın kapanmasına sebep olacağınızı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın