Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

801 views
Sponsorlu Bağlantılar

Genelde müzik dinlemek veya film , belgesel veya ilginç videolar izlemek için başvurduğumuz dünyaca ünlü popüler video izleme platformu olan YouTube‘de arama geçmişi nasıl silinir , nasıl temizlenir ? konusu üzerinde duracağız. Youtube içeriğinde bir konu video aradığınızda bu arama kelimesi daha sonra tekrar karşınıza çıkmaktadır. 

Sizin bu arama kelimesini , arama geçmişinden kaldırmak temizlemek için yapılması gereken adımları aşağıda teker teker açıklayalım. Bu kullandığınız akıllı telefonlarda iphone veya android sistemli telefonlar da menü olarak fark edebilmektedir. Fakat menü olarak aynı adımları takip edeceksiniz ;

Mobil Cihazlarda Youtube Arama Geçmişi Silme ;

Kullandığınız telefonlarda , Youtube Uygulamasını açıyoruz daha Ayarlar > Gizlilik > Arama Geçmişini temizleme butonu bastığınızda size küçük bir uyarı penceresi açılacaktır. Geçmişi Temizle yazan yere bir kere dokunmanız halinde aynı kullanıcı hesabıyla giriş yaptığınız tüm cihazlarda geçmiş silinecektir. 

İzleme Geçmişi Nasıl Silinir?

önceden izlediğiniz videolar tekrar tekrar karşınıza çıkmaktadır , bu izleme geçmişini temizlemek için aynı menü üzerinden Ayarlar > Gizlilik > İzleme Geçmişini temizleme adımlarını takip ederek temizleme yapabilirsiniz.

Arama Geçmişi Ne İşe Yarar?

arama geçmişi youtube girdiğinizde karşınıza önerilen videoları çıkarmaya yaramaktadır. daha önceki aramalara göre size en iyi sonuçları karşınıza çıkarmak için kullanılmaktadır. 

Bilgisayarda youtube arama geçmişini silmek için bilgisayarın çerezlerini temizlemek yeterli olacaktır , Bunun için bilgisayar çerezleri nasıl temizlenir konusunu inceleyebilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

youtube arama geçmişi nasıl temizlenir , youtube arma geçmişi nasıl silinir , youtube arama geçmişi android , youtube arama geçmişi iphone , nasıl silinir , samsung , htc , lg , youtube arama geçmişi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın