Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch Güncellemesi Nasıl Yapılır?

424 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch, Dünya’nın önde gelen teknolojileri üreticisi  olan Apple Inc. firması tarafından tasarlanan, geliştirilen ve satışı yapılan Watch OS işletim sistemli bir akıllı saattir. Bu akıllı saat İphone 5 ve üstü cihazlarla entegreli çalışmaktadır. 

Bu konumuzda ise İphone veya İpad cihazlarında olduğu gibi Apple Watch sistem güncellemesi nasıl yapılır? bununla ilgili anlatım yapmaya çalışacağım. 

 

apple watch nasıl güncellenir

1- Aklınızda bulunsun tüm cihazlarda olduğu gibi iphone veya ipad ( apple ürünleri ) şarj durumu en az %50 ve üst seviyelerde olmalıdır. Apple Watch 2 Saatinizin şarj durumu kontrol ettikten sonra şimdi güncelleme yapmaya başlayabiliriz.

2- Eşleştirilmiş olan İphone Cihazını Wi-Fi ağına bağlayınız. 

3- İphone cihazınızda bulunan Watch Uygulamasını açıyoruz.

4- Genel > Yazılım Güncelleme > İndir ve Güncelle 

bu butonları kullandığınızda Apple Watch ( akıllı saat ) güncellemeyi yapmaya başlayacaktır. Bluetooht yolu ile güncelleme yapacağı için biraz zaman alacaktır. Bu güncellemeyi boş vaktinizde yapmanızda tavsiye ederim , akşam vakitlerinde evde olduğunuzda veya yatacağınız sıralarda güncellemeyi yaparak vakit kazanmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

apple watch güncellemesi , apple watch işletim sistemi güncellemesi , apple watch güncellemesi , apple watch upgrade , apple watch sistem güncellemesi , apple watch iphone , apple watch 2

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın