Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Adsense Nedir?

89 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda Youtube adsense nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak sorulara cevaplar arayacağız. Adsense reklam üzerinden para kazanmak için açılan hesaplara denilmektedir. Yani website de Google reklam kodlarını yerleştirerek diğer reklam verenlerin reklamlarını kendi sitenizde bu kod üzerinden alarak yayınlamaya, bu reklamlara sitenizi kiraya vermek için kullanılan reklam hesabıdır.

Bu reklamlar müşterilerin ilgili ve alakasına, Google de arama yaptığınız çerezlerden yola çıkarak size reklam gösterimi ile etkileşime girdiğinizde reklama girenler üzerinden para kazanmak bu paraları adsense hesabınızda biriktirerek belirli ödeme limitine ulaştığınızda adsense hesabınıza tanımlı bankaya paranızı Google tarafından çıkartılmasıyla para kazanabilirsiniz.

Youtube Adsense ne işe yarar? Youtube videolarından para kazanmak, reklam verenlerin reklamlarını videonuzda yayınlayarak para kazanmak için oluşturduğunuz adsense hesabıdır. Böylelikle Youtube den para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Fakat artık günümüzde Google, Youtube satın aldığı için artık Google Adsense hesabınızı, Youtube’ye entegre ederek de kullanabilirsiniz.

Youtube de kazançlarınız Adsense aktarılır ve her ayın belirli gününde ödeme limitinde ile paranız belirlediğiniz Adsense hesabınızdaki bankaya yatırılmaktadır.

Adsense hesabına kayıt için başvurursunuz ve hesabınız onaylanırsa artık videolarda reklamlar çıkmaya başlar ve para kazanmaya başlarsınız.

Bu konumuzda Youtube Adsense nedir konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın