Sponsorlu Bağlantılar

“Unity Web Player Chrome” Hatası Nasıl Çözülür

752 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı savaşlarında lider konumda olan Google Chrome tarayıcısında yapılan güncellemeler ile sık sık son zamanlarda hatalar alınmaktadır. Bu Sorunlardan biride “Unity Web Player Chrome” hatasıdır.

Unity Web Player Chrome sorunu bu eklentinin çalışmaması sonucu bazı hatalar vermektedir. Bu hatayı nasıl çözeriz ? bunun için yapılması gereken aslında çok basit bunun için google chrome tarayıcısını açıyoruz.

Unity Web Player Chrome Sorunu Nasıl Çözülür?

tarayıcı adres çubuğuna “chrome://flags/#enable-npapi” kodlarını yazarak enter tuşuna basalım ve ayarlar bölümünü giriyoruz.

NPAPI” ayarını etkinleştiriyoruz. Daha sonra Google Chrome tarayıcımızı yeniden başlatıyoruz. Böylece sorun çözülmüş olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

Unity Web Player Chrome sorunu nasıl çözülür , Unity Web Player Chrome Google , Unity Web Player Chrome hatası çözümü , Unity Web Player Chrome çözümü , Unity Web Player Chrome error , Unity Web Player Chrome oyun hatası , Unity Web Player Chrome sorunsalı ve çözümü , Unity Web Player Chrome Error

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın