Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Abone Olma ( Subscribe ) Kutusu Ekleme

6.980 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda Web Sitesi , BlogSayfası olanlar için Youtube Kanallarına nasıl Abone Çekilir , Youtube Abone Butonu Nasıl Eklenir bunun hakkında Bilgi payaşmak istiyorum.

Web Sayfasınız yada blog sayfanız bunun yanında ise Youtube Kanalınız var ise Sitenizi kullanarak Nasıl Abone sayısını artırılır abone nasıl olunur bunla ilgili Abone link adreslerini vereceğim. Youtube üzerinden para kazanıyor iseniz ne kadar abone sayınız olursa o kadar para kazanma olanıda izlenme oranı artacaktır. Bunun en iyi yoluda günlük ziyaretcilerini kullanarak web sitesi üzerinden Youtube Abone sayısını artırmaktır.  Youtube Rexim imajı üzerine vereceğiniz bir link ile kanalına yönlendirme yapabilirsiniz ve Abone ol Penceresini açabilirsiniz Bunun için ;

 

http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=kanaladınızıyazınız

Örnek  : Abone Ol için Subscribe Örneklemesini Deneyerek Nasıl Çalıştığını görebilirsiniz

 

youtube abone ol

 

 

Diğer Bir Abone olma Şekli ise Benimde kullandığım Abone Sayısını ve kaç Adet Video olduğu gösteren tml Kodlamasıdır.

<iframe id=”fr” src=”http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=Kanal isminizi buraya yaziniz.” style=”overflow: hidden; height: 105px; width: 300px; border: 0;” scrolling=”no” frameBorder=”0″></iframe>

 

Kanal İsminizi yazacağınız yeri koyu yazı ile belirtilmiş oraya silerek Kendi Kanal Adınızı yazabilirsiniz.

Örnek ; Abone Ol Butonu Kullanarak Nasıl Çalıştığını Görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Youtube Abone Olma ( Subscribe ) Kutusu Ekleme (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. abi ben ‘http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=’ bunun gibi yazdım kendi kanal şeyimi nereden öğrenebilirim.

  • Merhaba Kanal kullanıcı adınızı ekleyeceksiniz , google giriş yaptığınız ismi yazabilirsiniz.

 2. merhaba youtube kanalınızda ilk açılışta kanal aboneliğini onayla butonunu nasıl ekleyebiliriz yardımcı olabilirmisiniz.

  • Kanalı ilk açılışta mı , yoksa video oynarken çıkan abone ol butonu mu?

 3. KANALIN İLK AÇILIŞTA ÇIKAN ABONE OL BUTONU.BU SAYFADA SAĞ ALT TARAFTA TWİTTER FACEBOOK YOUTUBE İKONLARI VARYA HANİ SİZİN ORADAKİ YOUTUBE İKONUNA TIKLADIM KANALINIZA BAKMAK İÇİN DİREK OLARAK KANAL ABONELİĞİNİ ONAYLA BUTONU GELDİ ONU NASIL YAPTIĞINIZI SORUYORUM YANİ GEREKİRSE FACEBOOK TAN RESİM ATABİLİRİM.

  • “http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=KANALİSMİ arkadaşım , Kanalismi yerine sizin kanalınız ismini yazın ve sitenize veya blog sayfanıza yerleştirin yada tarayıcınıza yapıştırın ve entere basın. youtube giriş yaptıysanız çıkın öyle deneyin yoksa gelmez.başka biri gibi algılayacağı için bu pencere açılacaktır.

 4. YOK ADEM BEY ÇOK SAĞOLUN BEN O BUTONU SİTE VEYA BLOG SAYFASINDA KULLANMAK İÇİN DEĞİLDE NORMAL YOUTUBE KANALI SAYFASINDA KULLANMAK İÇİN SORMUŞTUM İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

 5. Merhaba Adem Bey, uzantı /user/ ile olan kanallarda işe yarıyor bu kod ama /c/ olanlarda işe yaramıyor. Ne yapmamız gerekiyor acaba

 6. Channel uzantılı kanallarda bu link çalışmıyor. Channelli kanallarda ABONELİĞİ ONAYLA Kutusunu nasıl yapıldığını bilen var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın