Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Fissa.com Yönlendirme Sayfasını Kaldırma

307 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu yönlendirme arama motoru Fissa.com ‘mu AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işlem önce kısa bir bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımıza indirdiğimiz deneme yada ücretsiz yazılımların aracılığı ile bulaşarak tarayıcıya yerleşerek sizi bu arama motoruna yönlendirirler buda zamanla can sıkıcı bir duruma yol açar ve bilgisayarımızın yavaşlamasına kadar gider.

şimdi Bu arama motorunu nasıl kaldırabiliriz . Bunun için iki ayrı yol deneye biliriz. Aşağıdaki Adımlar takip edebiliriz.

1-Adım :

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen Fissa.com arama motorunu Bilgisayar Registry kayıtlarından manul el olarak temizleyebiliriz. Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Fissa.com yönlendirme sayfa için uyarlayabiliriz.

2-Adım :

Konu Başında dediğimiz gibi bilgisayarımızda AdwCleaner Programı ile taratarak kaldıracağız. Bu işleme başlamadan diğer çalışan programlar var ise onları kapatarak çalıştırınız.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra Bilgisayarda zararlı girdileri sildiğimiz de bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.Bilgisayar yeniden başladık dan sonra size rapor halinde silinen dosyaları verecektir.

adw

Daha sonra Bilgisayarda yüklü olan Tarayıcılarımızın Özellikler bölümüne giriyoruz. Bunu bilgisayarda tüm tarayıcılarda uygulayacağız unutmayınız.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Özellikler bölümüne girdik den sonra yukarıda örnek resimde olduğu gibi Hedef kısmındaki http://www.Fissa.com uzantısını kaldıracağız. bunu tüm tarayıcılarda yaptık dan sonra tarayıcıların anasayfa ayarlarını google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın