Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Ev ( İş ) Telefonu Cep Telefonuna Nasıl Yönlendirilir

5.780 views
Sponsorlu Bağlantılar

Konu Başlığını gördüğünüzde Teknolojinin ne kadar hızla ilerlediğini görmüşünüzdür. Aslında bu yeni bir konu değil biraz eskide ama bu konuyu yeni yazdığım için yeni sayılır :)  Eskiden aklım erdiği kadarı ile Ev telefonu almak için Sıraya yazılırdınız bu sıra 1 yıldamı 2 yılda çıkardı hatta duyduğuma göre 10 yılda çıktığı bile olmuş telefon alınırdı.

Daha sonra Cep telefonları çıktı ilk çıkan telefonlar kamyon takozu gibi idi şimdi günümüzde artık kibrit kutusu kadar varlar bunun yanında telefonlara İnternet girdi akıllı telefonlar geldi falan filan , Şimdi ise artık normal ev telefonları ile bir çok özellikleri kullana biliyoruz. Bu Özelliklerden biride Ev yada iş telefonlarını cep telefonlarına yönlendirerek evinizde işyerinizde olmadığınızda size ulaşabilmek için bu özelliği kullana bilirsiniz.

Peki Ev yada İş Yerindeki Normal Telefonlarımızı Cep Telefonuna Nasıl Yönlendirebiliriz ?

 Yönlendirme için :   *21*telefonnumarası#  Tuşlayınız.

Yönlendirme İptal         :    #21#    Tuşlayınız

 

Bu Kodları normal sabit numaralardan kodlayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Konu olarak Cep telefonu dedim ama siz bunu sabit numaradan sabit numaraya’da yönlendirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın