Mobil

Android Telefonları Temizlik Uygulaması

Android Telefonları Temizlik Uygulaması

Daha Önceki Konularımızda Bilgisayarlarımız için bahsettiğim ” Bilgisayardaki Gereksiz Bilgiler Nasıl silinir ” konusunu bu sefer Android akıllı telefonlar için taşıyorum. Bilgisayarımızda her defasında internet’e girdiğimizde site ziyaretlerinde , baktığımız resimlerde bilgisayarınızda dosya kalıntıları olacaktır yada bir program yüklediğiniz onu tekrar kaldırdığınız Registry kayıtlarında artık dosyalar kalacaktır. Bu Gereksiz ve Artık dosyaları temizlemek için iyi bir uygulama olan Priform tarafından geliştirilen Ccleaner Programı oldukça başarılıdır.

Ccleaner programı Bilgisayarda Nasıl Kullanılır ;

Priform Ccleaner programı bu sefer Android telefonlarda iş başında Akıllı telefonunuzda kullanacağınız oldukça başarı bu program sayesinde Telefon içerisinde gereksiz çöp dosyaları , artık dosyaları temizleyecek ve boş alan açacaktır. Telefonun hızlanmasına da yardımcı olacak bu program önbellek , indirme klasörleri , tarayıcı geçmişini , Sms iletini temizleyecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner&hl=tr” adresi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Kullanımı kolay olan Ccleaner programı ile işlemcinin kullanımını denetleyebilir , Ram ve depolama alanını da takip edebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL