Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonları Temizlik Uygulaması

855 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha Önceki Konularımızda Bilgisayarlarımız için bahsettiğim ” Bilgisayardaki Gereksiz Bilgiler Nasıl silinir ” konusunu bu sefer Android akıllı telefonlar için taşıyorum. Bilgisayarımızda her defasında internet’e girdiğimizde site ziyaretlerinde , baktığımız resimlerde bilgisayarınızda dosya kalıntıları olacaktır yada bir program yüklediğiniz onu tekrar kaldırdığınız Registry kayıtlarında artık dosyalar kalacaktır. Bu Gereksiz ve Artık dosyaları temizlemek için iyi bir uygulama olan Priform tarafından geliştirilen Ccleaner Programı oldukça başarılıdır.

Ccleaner programı Bilgisayarda Nasıl Kullanılır ;

Priform Ccleaner programı bu sefer Android telefonlarda iş başında Akıllı telefonunuzda kullanacağınız oldukça başarı bu program sayesinde Telefon içerisinde gereksiz çöp dosyaları , artık dosyaları temizleyecek ve boş alan açacaktır. Telefonun hızlanmasına da yardımcı olacak bu program önbellek , indirme klasörleri , tarayıcı geçmişini , Sms iletini temizleyecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner&hl=tr” adresi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Kullanımı kolay olan Ccleaner programı ile işlemcinin kullanımını denetleyebilir , Ram ve depolama alanını da takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın