Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da oyun istek ve davetleri nasıl engellerim..?

93 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Facebook üzerinden gelen oyun davet isteklerini nasıl engelleriz bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Bildiğimiz gibi Facebook dünya üzerinde en çok ziyaret edilen sosyal ağlardan biridir. Bu sosyal ağ üzerinde geliştiricilerin uygulama ile oyunları oynamakta mümkün Facebook üzerinde zaman geçiriyor arkadaşlarınızın paylaşımları yada kendi paylaşımlarını takip ederek veya oyun oynayarak hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Facebook oyun istekleri engelleme ;

Facebook üzerinde oynadığınız oyunlarda karşı taraftan can isteği talep etmek için arkadaşlarınıza oyun davetiyesi yollayabilirsiniz bu durumda sizi rahatsız edebilir . Bu istek çoğalınca artık bu gelen istekleri de engellemek durumda kalacaksınız. Peki Facebook oyun davetlerini nasıl red edebilirsiniz ? bunun için size kim oyun davet ediyor ise bundan gelen tüm uygulamaları engellemek için bu kişiyi uygulama için engelleye bilirsiniz.

Facebook üzerinden gelen oyunları engellemek için  Ayarlar > Engelleme > Uygulama Davetlerini Engelleme kısmında giriyoruz.

facebook uygulama engelleme

 

 

Resimde görüldüğü size kim oyun davetlerini , uygulama davetlerini yolluyor ise buraya ismini yazarak kara listeye alarak bu kişiden gelecek olan davetleri yok sayabilirsiniz. Engelleme listesine aldığınız kişilerden gelecek olan davetleri artık görmeyeceksiniz böylece rahatsız olmayacaksınız. Facebook oyun istekleri yeni oyunlar çıktığında eğer kişi veya oyun bazlı yaptığınızda bunu tekrarlamak gerekebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın