Sponsorlu Bağlantılar

Yenilenmiş Telefon { Refurbished } Nedir Nasıl Anlaşılır

32 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Refurbished phone veya diğer adıyla yenilenmiş telefon nedir, ne demek konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Pek duymaya alışık olmadığımız yenilenmiş telefonlar hakkında merak edilen soruları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Artık günümüzde herkes de olmazsa olmazlardan telefonlarda artık telefon modelleri, markaları ile birlikte yeni yeni terimleri de duymaya başladık.

Yeni duymaya başladığımız yenilenmiş telefon nedir, yenilenmiş telefon avantajlı mı bunlarla ilgili olarak bilgi vereceğiz.

YENİLENMİŞ TELEFON NE DEMEK

İkinci el telefonlara göre daha avantajlı olan yenilenmiş telefonlarda 1 yıllık garanti kapsamıyla karşınıza çıkmaktadır. Siz direk olarak kinci el olarak mı alırsınız yoksa ikinci el 1 yıllık garantili telefon mu alırsınız?

Refurbished telefonlarda kullanılmış tamir ve onarımı yapılmış, görülebilecek tüm fiziksel tadilatı yapılmış ve sıfırlanarak yeni ambalajına konmuş ikinci el telefon olarak arşımıza çıkmaktadır.

Bu telefonlar tüm tadilatı, bakımı yeniden yapılan ikinci el telefonlar artık internet sitelerinde, telefoncularda bile artık yenilenmiş telefon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yenilenmiş telefonları almak avantajı mı? İkinci el telefonlara göre daha avantajlıdır. İkinci el telefonlara göre 1 yıllık garanti kapsamında alabilirsiniz. İkinci el telefonlara göre daha güvenilirdir. Profesyonel ekiplere göre bakımları yapılmış cihazlardır.

TAVSİYE VİDEO;

Refurbished phone, yenilenmiş telefonları anlamak mümkün mü? Bu telefonlar karşınıza etiketlerde “yenilenmiş telefon” olarak çıkmaktadır.

Genel olarak yenilenmiş cihazlar Online alışveriş sitelerinde karşınıza çıkmaktadır. Bu konumuzda yenilenmiş telefonlar nedir, ne demek konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın