Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikaye taslakları özelliği

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram bugünlerde, Instagram hikayelerinizi daha sonraki aşamada yayınlayacak taslak olarak kaydetmek için yakında yeni bir taslaklar özelliğini duyurdu.

Hikâye taslakları Instagram’a göre çok talep edilen bir özellikti ve bu seçenek hikayelerin kullanımında daha fazla bir esneklik sağlarken, güncellemelerini izleyicileri için un uygun zamanlarda yayınlamak isteyen markalar için de faydalı bir özellik olacaktır.

Hikayelerde taslak biçimi, şu anda oldukça basit bir arayüze sahiptir. Hikâyeler oluşturmayı ve daha sonra hazır olduğunuzda yayınlamayı kolaylaştırmaktadır.

Bu özelliği saten üçüncü parti uygulamalar ile indirerek kullanabiliyorsunuz.

Fakat üçüncü parti uygulamalar hesaplarınızın güvenliği için sıkıntılıdır.  Bunun farkında olan Instagram üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymadan kendi özelliğini duyurdu.

Taslaklarınızı uygulama içinde bulundurarak taslak oluşturma sürecini Instagram’ın tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu özellik şuan beta sürümü olduğu için yakın zamanlarda dünya genelinde kullanıma açılacaktır.

Bu konumuzda instagram hikayelerde taslaklar özelliği kullanımı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın