Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 ‘de mağaza uygulama nasıl yüklenir?

317 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu Yazımızda Windows 8 İşletim sistemi kullananlar yada yeni kullanmaya başlayanlar için mağazan Nasıl uygulama indirilir bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Windows 8 İşletim Sistemi ilk başta biraz karışık gelmesine rağmen kullandıkça bunun böyle olmadığını anlayacaksınızdır. Windows 8 İşletim Sistemlerinde internet üzerinden indireceğiniz programların yanında birde mağaza‘dan ücretsiz yada ücretli olarak Uygulamalar indirebilirsiniz.

Bu uygulamalar IOS işletim sistemi Mağaza ürünlerinden ücret karşılığı yada ücretsiz olarak indirdiğiniz gibi Aynı şekilde Microsoft Windows 8 Mağazalarından bu Uygulamaları da indirmeniz mümkündür.

Sizler için hazırladığım kısa bir tanıtım video ile bu uygulamaların nasıl indirildiği izleyerek fikir sahibi olacaksınız.

Bu görsel video izleyerek işinize yarayacak olan uygulamaları bilgisayarlarınıza yada Windows 8 yüklü Tabletlerinize indirebilir yada istemediğiniz bir ürünü tekrar kaldıra bilirsiniz. Windows 8 İşletim Sistemini kullandıkça Karışık Bir işletim sistemi olmadığının farkına varacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın