Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Whatsapp Bağlantı Hatasını Giderme

713 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilindiği gibi Whatsapp internet üzerinden ücretsiz olarak sms yollaya bilir mesajlaşa bilirsiniz. Popüler bir uygulama olan whatsapp uygulaması gelen güncellemeler ile kendi zamanla yenilemektedir. Bazen yapılan güncellemeler ile hatalarda kaynaklana bilir.

Bu uygulamalar kaynaklanan hatalar doğabileceği için bu hataların giderilmesine bakmak gerekir. Peki bu Whatsapp hatası nasıl giderilir. ?

Whatsapp Bağlantı Hatasını Gidermek için İzlenecek Adımlar Denenmesi Gerekmektedir.

* Telefon internet Bağlantılarını Kontrol etmeniz gerekmetedir. Bu gibi hatalar genelde internet bağlantılardan dolayı Whatsapp sunucularına bağlanamadığı için bu gibi durumlar söz konusudur.

* İnternet Ayarlarını kontrol ediniz , İnternet bağlandığınından emin olunuz, 3G ayararını wi-fi ayarlarını kontrol ederek tekrar deneyiniz.

* Eğer bu sorunlar devam ediyor ise Uygulamaları Kaldırıp yeniden kurunuz.

* Bu sorunlar Devam ediyor ise Whatsapp Serverlerinde olabilek Sorunlardan kaynaklı olabilir o yüzden yeni güncellemenin yapılması bekleyiniz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın