Sponsorlu Bağlantılar

Android için Dosya Yönetici Program Uygulaması

367 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android kullanıcıları için güzel program olan Android dosya Yöneticisi olan bu uygulamada  , kullandığınız dosya aktarımlarından yada bluetooth ile dosya aktarı yapıp memnun kalmıyorsanız bu program tam size göre, Bu uygulama iki parça olup birini Windows işletim sistemine diğerini ise Android telefonlara kurarak iki cihaz arasında Dosya aktarımı yapmak için kullanıyorsunuz.

 

http://www.gezginler.net/indir/i/15154/” adresi üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Bu programın çalışma yapısında ip adresi ile iletişim sağlamadı için ağ bağlantısına uğraşmak , iki bağlantıdan birinden aldığı 6 karakterli şifre ile bağlantıyı sağlayarak bir dizin ile kontrol edebilirsiniz. Bu dizin ile paylaşılacak dosya seçerek diğerine sürükle bırak olarak paylaşım yapabilirsiniz. Bu dosyalar üzerinde silme ,değiştirme,gibi işlemleri üzerine basılı tutup sağ tuş ile yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın