Sponsorlu Bağlantılar

web sitesini PDF dosyası ile kayıt etme

121 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda sizlere Web sitesi yani İnternet sayfasını Pdf uzantısı ile nasıl kayıt ederiz bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Bunun ilgili kısa bir açıklama yaparsak ; Araştırma yaptığınız bir konu üzerinde İnternet üzerinden bir konu buldunuz bu konu hakkında bilgi almak için yazıcıdan çıktı alamıyor iseniz yada , İnternet bağlantınız  yok iken bir Web site üzerinden çalışma yapıyor iseniz tam sizin işinize yarıyacak bir konu Siteyi Direk olarak Pdf uzantılı olarak kayıt ettik’den sonra istediğiniz zaman açıp inceleye bilir yada yazdırabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Bir WEb sitesini Nasıl Pdf uzantısı olarak kayıt edebiliriz, Bunun için Google tarayıcısını kullanalım, Girmiş olduğunuz Web sitesini Açtık’dan sonra Ctrl + P tuş kombinasyonuna basalım bu kombinasyon yazdırma için kısayol tuşlarıdır.

web sitesini pdf olarak kayıt etme

 

 

Kırımızı Pencere ile işaretli olarak Görünen Değiştir Kısmına Basıyoruz.

pdf dosyası oluştur

 

 

Pdf olarak Kayıt Dedik den sonra Tamam Diyoruz ve Dosyamızı PDF uzantısı olarak Kayıt Ediyoruz.

 

Video  Anlatım : 

siteyi pdf olarak kayıt etmeyi yukarıda video ve resim olarak anlatmaya çalıştık, pdf şeklinde kayıt ederek istediğiniz zaman açarak yeniden siteyi gözden geçirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın