Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüm] Ağ Erişim Askıya Alındı – Err_Network_IO_Suspended Hatası

466 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazımda Ağ erişim Askıya alındı hatası üzerine duracağız bununla ilgili olarak kısa bilgi vermek istiyorum. bilgisayarın en makbul olanı Hatasız ve Stabil olarak çalışanıdır. Bununla ilgili olarak Her zaman her şeyin yolunda gitmeyeceğini biliyoruz. bazen bilgisayarımız hatalar ile karşı karşıya kalabilir.

Bu Hatalardan biride ” Ağ Erişim Askıya Alındı ” veya Err_Network_IO_Suspended ile ilgili hatadır. Bu Hata Genelde bilgisayarımızı Uyku yada Hazırda Beklet moduna aldığımızda bu mod’dan çıkartığımızda kaynaklanır. Peki Bu Hata Err_Network_IO_Suspended ” Ağ Erişim Askıya Alındı  hatası ise Bilgisayarımız Uyku veya Hazırda Beklet moduna Geçtiğinde Ethernet Adaptörü yani ağ bağdaştırıcı’da güç kaynaklı tasarruf geçtiği için bağlantıyı keser böylece Erişim Hatası olarak’da Ağ Erişim Askıya Alındı hatası verir.

Peki Bu hatayı Nasıl Çözeriz Bununla ilgili olarak Bilgisayarımızı Uyku veya Hazırda Beklet modun’dan çıkartık’dan sonra biraz bekleyerek , bilgisayarımızı yeniden Başlatarak yada bilgisayarımızı yeniden başlatmak istemiyor isek Ağ Bağdaştırıcının üzerine gelerek Etkinsizleştirip tekrar Etkinleştirerek açabiliriz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın