Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Viber’de Gelen Mesajlar Nasıl Silinir Resimli Anlatım

260 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımında Viber üzerinden gelen mesajların nasıl silindiği hakkında bahsetmek istiyorum. Günümüz çağında akıllı telefonların çoğalması ve buna paralel olarak bu cihazlar üzerinde kullandığımız mobil uygulamalardan biride olan ve İnternet üzerinden sesli arama,text mesaj,yer bildirimi,stiker yollaya bileceğimiz popüler uygulamalardan biride Viber’dir. Viber çok kullanışlı ve benimde yurt dışı akrabalarımla iletişim kurduğumuz son derece faydalı bir uygulamadır.

Sizlerden Gelen mail,facebook sayfamızdan gelen sorulardan biride Viber ‘de gelen mesajları nasıl silerim sorusu idi. Peki viber kullanıcılarının mesajlaşırken bu gelen mesajları nasıl bileceği aslında çok basittir. Bu Mesajları silebilmek için ;

Uygulamamızı açıyoruz > Mesajlar Menusu > Silinecek Mesaj üzerine Geliyoruz .

viber gelen mesajları silme nasıl olur

 

Silinecek Mesajın üzerine gelerek Sağdan Sola Elimizle Bastırarak Çekiyoruz. Size Yeni bir pencere açılacaktır. Bu pencerede Arama yapabileceğiniz gibi Bu Mesajı Kırmızı çarpılı pencere ile silebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Viber’de Gelen Mesajlar Nasıl Silinir Resimli Anlatım (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba Adem Bey. Benim bir sorum olacak. Viber’da mesaj geçmişini nasıl bulabilirim ve Word haline getirebilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın