Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da 4 Gündür bu videoyu yapmak için ugraşıyorum Dikkat Ediniz!!!

67 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca popüler sosyal ağlardan olan facebook,Her geçen gün kendini yeniledikçe güvenlik önlemlerini artıkdıkca bir o kadarda açıklarını bulmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilecektir.

Yazdıkları zararlı kodlar ile bilinçsiz kullanıcıların zaaflarından faydalanarak bu açıkları değerlendirerek facebook’da zararlara yol açmaktadırlar bunlardan biride son zamanlar yani yakın bir zamanda sanki kullanıcı tarafından hazırlanmış gibi ;

4 Gündür bu videoyu yapmak için ugraşıyorum. İzlerseniz mutlu olurum :) paylaşımdır. Bu paylaşımlara sakın itibar ederek bu video izlemek için linkleri açmayınız.

facebook virüsü

 

Yukarıda Görüldüğü Bir Video hazırlanmış gibi Göstererek sizi bu linki açmanızı sağlamaktadır. Bu link açarsanız ne olur ? Bu link açarsanız sizde virüs ile tanışmış olursunuz ve başka arkadaşlarınıza bol bol viruslü paylaşımlar yollarsınız. Kişisel Bilgileriniz üçüncü şahısların eline geçmiş olur kredi kartı numaralarınız var ise bunlar tehlikeye girer .

Birde bu yönlendirdikleri siteler üzerinden Reklam amaçlı olarak para kazanma güderler. Şimdi sizlere Tavsiyem Bu veya bundan sonra doğacak tüm bu tür paylaşımlara itibar etmeyiniz . Kimlik bilgileriniz ve Banka , Kredi kartı bilgileriniz tehlikeye sokmuş olursunuz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın