Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome : Ücretsiz Bedava Vpn Eklentisi

518 views
Sponsorlu Bağlantılar

ilk önce Vpn kısaca bahsetmek istiyorum. Vpn ‘nin açılımı Virtual Private Network ‘dır. Biraz daha açarsak internet üzerinden dijital kalıntılar bırakmadan özgürce gezinmektir konuyu biraz daha derinleştirirsek siz bir vpn kiralıyorsunuz başka ülkedeki sunuculara bağlanarak yani siz sanki oradaki bilgisayarda gibi local de bağlıymış gibi interneti kullanabiliyorsunuz Vpn mantığı böyledir.

Şimdi bu yazımda Google Chrome eklentisi olarak ücretsiz bir vpn eklentisi den bahsedeceğim. Bu eklentinin adı ZENMATE bu eklenti ile bir çok ülke seçeneği ile kolay kullanım ara yüzü ile bağlana bilirsiniz.

https://zenmate.com/”  günümüzde sıkça internet üzerinde denk gelen rastladığınız site kapatmaları artık sorun olmak dan kurtuluyorsunuz kullanımı kolay olan bu eklentiyi basit şekilde kurarak yasaklanmış sitelere girebilirsiniz. Bu eklenti Google Web Store‘den ulaşabilir  yada Buradan Kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın