Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tango Kişiler Listesinden Arkadaşımı Göremiyorum

153 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Tango kullanıcıları için Sıkça sizlerden gelen sorulardan birini’de araştırmalarım neticesinde cevabını vermek istiyorum.

Sizlerden gelen sorulardan biride Yüklediğim Tango’da Neden Arkadaşımın ismini göremiyorum ? Tango her defasında kendini yenilemektedir.Yeni Güncellemeler ile yeni özellikler katmakta iken bir yandanda hatalar ilede karşılabiliyoruz. Bu hatalardan biride Arkadaşlarımın adını görememek peki bu neden kaynaklıdır.

Bununla ilgili bir çok neden vardır ; İlk önce sizin yüklediğiniz Tango uygulamasında  Telefondaki kişi listesindeki arkadaşınızında Tango yüklemiş olması gerekmektedir. Buna Nazaran sizin ve Arkadaşınızın E-posta yada Sms ile Doğrulamayı yapmış olması gerekmektedir.

Bu doğrulama e-posta ile olmuşsa doğrulamadan emin olmak için Ücretsiz sms doğrulamasını deneye bilirsiniz.Şayet yine Görünmüyor ise Arkadaşlarınızı Davet yolu ile Listenize Ekleyiniz bunun için ;

İOS işletim Sistemleri için ; Tango > Davet > + Tuşu ile Arkadaşınızın E-posta yada Ülke + Alan Kodu + Telefon Numarası ile Davet Yollayınız.

Android Sistemler için ; Arkadaşlar>Menü>Arkadaş Ekle>Ülke+Alan+Numara Şeklinde Davet yollayarak Ekleyebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Tango Kişiler Listesinden Arkadaşımı Göremiyorum (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Arkadaslarim benim tango kisi listemi nasil gorebiliyorlar ve bu uygulamayi gorunmez hale nasil getirebilirim. Allah rizasi icin yardim kiz arkadasimla kavga etmekten yoruldum. Kisi listemi nasil gorebiliyor????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın