Sponsorlu Bağlantılar

Site ve yazıdaki reklam nedir nasıl alınır?

371 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın Başına Oturduğunuz Haberleri okumak için yada herhangi bir yemek tarifi sitesine girdiğiniz sayfaları okurken Yazılarda çıkan Genelde kırmızı yazı rengi ile belirtilen ve bu yazı üstüne geldiğinizde Açılan Reklamlar nedir virüs’müdür diye kendi kendine soruyorsunuz.

linkz nedir

Aslında Böyle Yazılar LinkZ adı verilen bir Reklam çalışmasıdır. Google Adsense den sonra gelen güzel bir Reklam kazancıdır Yukarıda Resimde Görüldüğü gibi Paket   yazısı üzerine faremizle gelindiğinde yazı için gelen Tanıtıcı reklam siteleri açılmaktadır.

Bende Bu yazımda LinkZ Reklamları hakkında bilgi vermek istiyorum.

LinkZ Nedir ?

Reklam Kazancı ile ilgili En iyi Sitelerden birisi diyebilirim. Buraya üye olabilmek için Bir Web siteniz olması ve Web sitenizinde hit sayısının fazla olması gerekmektedir. LinkZ kazancınız 500 $ olduğunda ödeme gerçekleşiyor.

https://my.linkz.net/yeni/yayinci” adresi üzerinden başvuru yapılabilir. 

LinkZ Her başvuran siteyi kabul etmiyor bunu da söylemek gerekir hit sayısının aşağı yukarı günlük 5000 kişi üzerinde olması gerekiyor siz başvurduğunuzda size sonunda kayıt kabul şeklinde bir şekilde ulaşıyor. Eğer bu başvuru kabul edilmediyse veri tabanında tutulduğu için siteniz üzerinde çalışmanızı sağlam konuşlar ve geçici hit yükselten konular üzerinde durmaktansa devamlı ziyaret edilen konular üzerinde çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın