Sponsorlu Bağlantılar

Hanımlar için Yemek Tarifi Uygulaması

431 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda ücretsiz olan bir yemek tarifi uygulamasından bahsedeceğim, Artık günümüzde Tv lerde Sosyal Medya sitelerinde olsun Yemek Tarifi konulu programlar ,paylaşımlar aldı başını gidiyor. Hatta Tv’lerde Bunun için bile Yarışmalar düzenlenmektedir.

Bende Bundan Esinlenerek İphone Kullananlar için bir uygulamadan bahsedeceğim. Şimdilik bu uygulama ücretsiz peki Bu uygulamamızın adı Nedir. Bu Uygulamamız Yemek Tarifi Bu Uygulama ile Akşam ne pişireceğinizi düşünmenize son veriyor.

Artık Yolda giderken ,Otobüs beklerken,Tren yada metro’da giderken bu uygulamayı açıp ne pişireceğinize kadar vereceksiniz.

 

https://itunes.apple.com/us/app/yemek-tarifi/id805409914?mt=8” adresi üzerinden yemek tarifi uygulaması indirip yükleyebilirsiniz. 

Yöresel Yemekler, Tatlılar,Turşular,içecekler ,Meze,Salata,Hamur işleri gibi bir çok konuda destek alabileceksiniz. Çorbaların Tatlılarınız Umarı Beğeni alır. 11.50 Mb boyutunda İngilizce olarak Dil desteği vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın