Sponsorlu Bağlantılar

Physical Memory Dumping %100 Hatası Neden Kaynaklıdır

2.660 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulardan Biride Bilgisayarda oyun oynarken birden bilgisayarımda Mavi Ekran çıkarak Memory Dumping … % 100 kadar saymaya başlıyor ve Yeniden bilgisayarım başlıyor hatasıdır. Bilgisayarda oyun oynarken yada oyundan çıkarken olabilen yada Bilgisayarınıza yeni bir donanım yüklediğinizde driver uyumsuzluklarından kaynaklı olarak Physical Memory Dumping hatası vermektedir.

 Physical Memory Dumping hatası Windows Güncellemeleri ile’de karşımıza çıkabilir yeni yapılan güncellemeler ile driver uyumsuzlukları olabileceği için bu hatalar ile karşı karşı kalınabilir.

Peki bu hatalar kaynaklı olarak ne gibi bir çözüm yolu aranabilir. Eğer ki sorun kaynaklarını bilmiyor iseniz ” BlueScreenView ” programı ile hata kodunu tespit ederek nereden kaynaklı olduğunu öğrenerek tespit de buluna bilirsiniz. Bu sorun Ekran kartı,Ram,HDD sorun kaynaklı olabileceği için bunu iyi tespit etmek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın