Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Outlook Gönderilen İleti’yi Geri Çekme

1.364 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda , ofisinde,evinde Outlook Mail programını kullananlar için önemsiz gibi görünse de bazen can simidi niteliğinde bir özellik’den bahsedeceğim. Outlook uygulamasında kullanılan bu özellik ” Bu İletiyi Geri Çek ” Bu özellik ile yanlış gönderdiğinizi düşündüğünüz yada karşı tarafın okumasını sonradan istemediğiniz iletileri Geri çekebiliyorsunuz.

Yalınız bu özelliği kullana bilmek için Karşı tarafın İletiyi Açıp okumaması gerekmektedir yada Başka bir klasörü taşımamış olması gerekmektedir.

Gönderilen iletiyi Geri Çekme - Gönderilen Mesajı Geri çekme

 

Bu iletiyi Geri Çek Özelliğini Nasıl Kullanacağız. Bunun için Gönderilmiş Öğeleri açıyoruz. Hangi Mail Geri Çekmek istiyor isek o mesajı açıyoruz. Daha sonra yukarı da Örnek Resimde olduğu gibi  , Eylemler ( Diğer Eylemler ) kısmına Giriyoruz. Bu iletiyi geri çek yazan kısmı açıyoruz karşımıza yeni bir uyarı penceresi açılacaktır. Burada sizi bilgilendiren yazıdan sonra Tamam ile işlemi Tamamlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın