Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] burasicarsi.com yönlendirme sayfasını kaldırma

292 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarımızın tarayıcısını etkileyen bu tarayıcı gasbı Burasıcarsı.com AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz kısa bilgi vermek istiyorum. Burasıcarsı.com gibi Yönlendirme sayfaları bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıyı gasp ederler ve sizi bu sayfalara zorla yönlendirirler.

Bu zaman bilgisayarın yavaşlamasına kadar gider. şimdi bu tarayıcı Hijackers nasıl temizleriz. bununla ilgili olarak aşağıda iki farklı yolu kullanarak kaldırabilirsiniz.

1-Adım :

Bilgisayarın Registry Kayıtlarını temizleyerek başlayacağız bununla ilgili olarak daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Burasıcarsı.com yönlendirme sayfasını için uygulaya biliriz.

2-Adım : 

Konu başında dediğim gibi bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyeceğiz.  Bu program ile Tarama yapmadan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

Bu Programın Nasıl Kullanıldığı hakkında video izleyerek fikir Sahibi olabilirsiniz.

AdwCleaner Programı kullandık dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra bilgisayarda yüklü Tarayıcıların Özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi Özellikler bölümünde Hedef kısmında http://www.burasıcarsı.com uzantısı siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılardan temizleyeceğiz. Son olarak Tarayıcıların ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın