Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Meb’de Yasaklanan Sitelere Girme Yöntemleri

7.773 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Sizden Gelen Sorulara elimden gelen sorulara cevap vermeye devam ediyorum. Bir arkadaşımız Meb’de yasaklı sitelere nasıl girebilirim diyerek bir soru yollamıştır.

Meb içinde eğerki Güçlü Bir Firewall ( Güvenlik Duvarı ) var ise Yasaklı sitelere girmeniz biraz zordur, Bu yasaklı Siteler Nelerdir mesela ? Facebook,twitter yada buna benzer gibi sitelerdir. Bu sitelere okulda niye girildiğinide anlamıyorum , çoğu kişi saten mobil cihazlaradan girdiği gibi okulladan girmeye çalışıyor. Aslında en iyisi bana göre girmemektir.

Şimdi Okullarda Yasaklı Sitelere Girme yöntemlerini inceleyecek olursak Bunları Aşağıda Sıralamak istiyorum.

  • http://   ile olan uzantıları https://  olarak Değiştirmeyi Deneyin.
  • hotspot shield ile deneyiniz ( Tercih )
  • ultrasurf ile Erişimi Engelli sitelere Girebilirsiniz
  • Proxy Siteleri ile Deneye Bilirsiniz ( proxygizlen.com )

 

Yukarıda Verdiğimiz Başlıkları Deneye Bilirsiniz Http:// sonuna s takısı her site için geçerli değildir Bunuda Unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Meb’de Yasaklanan Sitelere Girme Yöntemleri (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Vermiş olduğunuz proxy siteside meb tarafından yasaklı ve giriş yapılsa bile videolar açılmıyor. proxtik.com ile hem videolar izleniyor hemde hızlı.

  2. Akıllı telefonunuzun hotspot veya mobil erişim noktası özelliklerini aktif ederseniz telefonunuz modem görevi görür (masaüstülerde değil) kotası sınırlı ve pahalı da olsa iyidir…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın