Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüm] Windows Update Hata ve Çözüm Yolu

769 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğunuz Bilgisayarda işletim Sisteminiz Güncellemeleri algılıyor ama Update yaptığınız zaman hala 0 olarak gösteriyor olabilir yükleme yapmıyor olarak göre biliyor olabilirsiniz. ” Sorun Giderilirken Bir hata oluştu ” mesajlarından bıkmış olabilirsiniz. Bunun bir çok sebeplerden kaynaklı olabileceğini unutmayalım.

Peki Nasıl bir çözüm yolu izleyebiliriz.  Bununla ilgili olarak Test etmek amacı ile Antivirüs yazılımları kullanıyorsanız bunu pasif ediniz güncellemeyi tekrar deneyiniz yada güvenlik duvarını pasif ettik den sonra tekrar deneyiniz.

Diğer bir adım ise Win+R Tuşlarına basarak çalıştır penceresine Cmd Komutunu yazarak Yönetici olarak Çalıştırarak Dos penceresini açıyoruz. Bu dos penceresine sfc /scannow komutunu yazarak enterleyerek Bilgisayarımızda bir tarama yapacaktır.

Eğer ki sizden CD isteyecek olursa o zaman işletim sistemi kurulum Cd takarak devam edeceksiniz. Bu işlem sonucunda Bilgisayarınıza Reset atarak yeniden başlatarak Sorunu Tekrar Deneyiniz.

Arama Tags & Etiket;

Windows update hatası, Windows Güncelleme sorunları, nasıl çözülür, güncelleme problemi Windows

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın