Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Keylogger Nedir – Keylogger Ne işe Yarar

434 views
Sponsorlu Bağlantılar

Keylogger Nedir ?

Keylogger bilgisayar korsanları tarafından Yazılmış Klavye Tuş basmalarını kayıt altına alarak bu girdilerin tuş hareketlerini belli periyodik aralıklarla korsanlara yollayan programdır.

Keylogger Ne işe Yarar ?

Keylogger bilgisayar korsanları tarafından yazılan ve izinsiz olarak bilgisayarınıza yüklenerek sizin attığınız adımları bilgisayar korsanlarına bildirirler.

Bu keylogger programları genelde bilgisayarınıza girmiş olduğunuz korsanlar tarafından hazırlanmış siteler aracılığı ile bulaşırlar ve bilgisayarın arka planında çalışarak sizin her türlü klavye tuş kayıtlarınızı ve ekran görüntülerini kayıt altına alarak bu bilgileri korsanlara aktarırlar.

sizin sohbet ettiğiniz konular korsanlar için o kadar önemli değildir. Önemli olan internet üzerinden banka bilgilerinizi kredi kartlarınızı yada diğer üyelik bilgilerinizi çalarak Banka hesaplarınızı boşaltabilirler. bunun için bilgisayarınıza bilmediğiniz program yada bilmediğiniz yama programları indirmeyin.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın