Sponsorlu Bağlantılar

iTunes ile iphone / İPad Zil Sesi Nasıl Yapılır?

583 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda IOS işletim sistemi kullananlar için İphone / İpad cihazlarınıza melodi sesi nasıl yapılır . Bunun Hakkında bilgi vermek istiyorum. IOS işletim sistemi için cihazlarınıza müzik atarak zil sesi yapıyım gibi bir kavram diğer telefonlara göre doğru değildir. Zil sesi yapmak için bir kaç işlem yapmak gerekir buda yeni kullanıcılar için kolay gibi görünmüyor . Sizler için Hazırladığım video izlediğinizde bu kadar kolay mı diyede kendinize sorabilirsiniz.

ZİL SESİ YAPMA İTUNES

Şimdi Sizler için hazırladığım bu video izleyerek nasıl IOS işletim sistemleri için Melodi hazırlanır buna bir bakalım daha sonra kısaca da anlatacağız.

Bu Video izledik den sonra kısaca da nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum.

  • İtunes Programı Açıyoruz.
  • Ses Dosyası Mp3-Mp4 Gibi Müzik dosyasını yapacak isek İtunes’de ise değilse itunes içine Atıyoruz.
  • Sonra Bu Ses Dosyası üzerine Gelerek Fare ile Sağ Tuşu ile Bilgi Ver kısmına giriyoruz.
  • itunes zil sesi yapma
  • Seçenekler kısmına giriyoruz ses dosyasının yani Zil Sesi yapacağımız dosyanın saniye olarak uzunluğunu veriyoruz. Başlama ve durdurma zamanı olarak 40 saniye verdim ben ve önündeki kutucukları işaretledim.
  • Daha sonra o dosya üzerine gelerek tekrar farenin sağ tuşu açıyoruz ve ” Windows Gezgininde Göster Diyerek ” dosyayı buluyoruz.
  • Dosya üzerine gelerek dosya uzantısını m4a uzantısını m4r olarak değiştiriyoruz. Daha sonra bu uzantısını değiştirdiğimiz dosyayı itunes içinde ses dosyaları içine atarak uygula diyerek cihazımız ile senkronize ederek cihazımıza atmış oluyoruz.

Arama Tags & Etiket;

itunes’de ses tonu yapma, itunes ile müzik tonu ayarlama, zil sesi ayarlama itunes, zil sesi yapma itunes, iphone zil sesi, iphone zil tonu, itunes zil sesi yapma, melodi tonu ayarlama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın