Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Bu Etikete Dikkat.!! Yazık ya fena rezil ettiler!

381 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Facebook ile Bulaşan Sahte etiketlerden kaynaklı virüslerden bahsedeceğim. Facebook dünyaca ünlü en çok ziyaret edilen sosyal ağlardan biridir. Facebook Güvenlik önlemlerini ne kadar alsada bazı uyanıklar Facebook üzerinden kullanıcıların şifrelerini ve kişisel bilgileri çalmak için uğraşmaktadır. Bunlardan yakın zamanda Survivor ve Hülya Avşar için yapılan etiketlerdi Bugun bunu yazdığımda benim ve yakın arkadaşlarımın yeni bir Sahte Etiketleme ile karşı karşıya kaldığını gördüm Bu etiketlemede ” Yazık ya fena rezil ettiler! ” böyle dikkat çekici etiketler ile kullanıcıların Dikkatini çekerek burdan gelen linkleri açmalarını sağlıyorlar.

Bu Etiketleri açarsanız ne olur Bu etiketlerdeki linkleri merak ederek açarsanız bu virüs sizede bulaşmış olacak ve sizde yakın çevrelere etiketleme yapacaksınız ve hızla çoğalacaktır.

Bu etiketlemedeki linkler ile virüs bilgisayarınıza yerleşerek Kişisel bilgilerini,Kredi kartlarını,Facebook şifrenizi çalarak Bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmiş olacaklardır.

Şimdi ozaman Tavsiye olarak Bu Sahte Etiketlere her zaman dikkat ediniz size gelen özelden yada Duvardaki Mesajlara ve bu linkleri açmayınız dediğim gibi kişisel bilgileriniz çalnmış olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın