Sponsorlu Bağlantılar

kucucuk kiza akliniza gelmeyecek seyler yaptiler adiler! Bu Etikete Dikkat..!!

1.199 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Facebook her defasında kendini geliştirdikçe Bilgisayar korsanlarıda boş durmuyor, Dünyaca popüler sosyal ağlardan olan Facebook her geçen sürede kendini geliştirdikçe güvenlik önlemlerini artıkdıkça bir  o kadarda bilgisayar korsanlarıda Akla gelmeyecek şeyler yapmaya başlıyor.

Kimisi Bu sahte Etiketler ile Hülya Avşarı öldürdüler,Survivior sevişme sahneleri ile Kullanıcıların Dikkatini Çekmeye çalışıyorlar, Bu virüslü etiketlerden biride “”  kucucuk kiza akliniza gelmeyecek seyler yaptiler adiler! “” Böyle merak uyandıran linkler ile dikkati çekerek bu linkleri açmaya çalışıyorlar siz bu linkleri açtığınızda Bilgisayarınıza virüs bulaştırmış oluyorsunuz sizde bu etiketlemeden etkilenerek virüs size ve arkadaşlarınıza bulaşmış oluyor Böylece bilgisayarınızdaki kişisel bilgileri,kredi kartlarını ,banka bilgileri korsanlara vermiş oluyorsunuz.

Bunun için Bilmediğiniz mesaj olarak gelen,Sahte etiketelemeler ile linkleri açmayınız siliniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın