Sponsorlu Bağlantılar

İpad ile Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

1.070 views
Sponsorlu Bağlantılar

İpad Yada iphone Kullananlar için Bir ipuçu vermek istiyorum. Bu ipuçunda son günde yasaklanan sosyal video paylaşım sitesi olan youtube yasaklanmıştı bunu herkez biliyor. youtube sitesine girmenin bir çok yolu vardır. Bunlardan bir kaç örnek verirsek vpn ile dns değiştirerek bu sitelere girebilirsiniz.

Vpn ile Uzak bir Bilgisayardan (Server) Servis sağlayıcısına ait bu bilgisayarlara lokaldan bağlıymış gibi girebilirsiniz bu server genelde yurtdışından olabiliyor ücretli / ücretsiz olarak değerlendirebiliriz.

server 2008 dns kurulumu

Dns ise bir isim çözümlemedir ,Youtube yazıp entere bastığınızda ilk önce Türk telekom dnslerini sorgular eğer mahkemece yasaklı ise erişemezsiniz ama Dns adresleri değiştirirseniz yasaklı olan dns sunucularını görmeden google dnsleri yada open dns gibi serverden sorgulama yapacaktır ve sizde bu sitelere rahatlıkla girebilirsiniz.

Şimdi başlıkta olduğu gibi İpad kullanıcıları için bu yasaklı sitelere de dns değiştirerek girebilirsiniz. Daha önceden hazırladığım konu ile aynen ipad kullanıcıları içinde uygulaya bilirsiniz.

İpad Cihazlarda Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Arama Tags & Etiket ;

ipad dns nasıl değişir , ipad ile yasaklanmış sitelere giriş , ipad cihaz ile engelli sitelere nasıl girilir , ipad vpn , ipad dns değiştirme , ipad erişimi engelli siteler

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın