Sponsorlu Bağlantılar

iphone yasaklı sitelere giriş

1.155 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği Gibi Son zamanda Sosyal Video paylaşım sitesi olan Youtube yasak gelmişti. Bu yasaklanan sosyal video paylaşım sitesine normal bilgisayardan Bir çok yol ile girileceğini en azından biliyorsunuzdur. Peki küçük birer örnek ile Bu sitelere girmek için Vpn Kullanarak girebilirsiniz Bu vpn bağlantısı kısaca Bir başka bilgisayara internet aracılığı ile uzaktan bağlanarak (Server) gibi bilgisayara Lokal’de yani o bilgisayar’da  gibi bağlanarak girebilirsiniz. Bu vpn bağlantıları genelde yurt dışı server olabilir.

iphone yasaklı sitelere giriş 

Bu Vpn bağlantısı ücretli olacağı gibi ücretsiz’de olabilir. Ama En iyi Dns değiştirerek Girebilirsiniz . Dns bir isim çözümleme sistemidir. Mahkemece yasak olarak gelen Turktelekom dns lerini kullanmak yerine Başka dns adreslere değiştirerek girerek bu sitelere ulaşabilirsiniz.

iphone dns nasıl değişir?

Peki İphone Kullanıcıları için Bu yasaklı Sitelere Nasıl Girebiliriz ? Aslında metot ayndır Bunun içinde geçerlidir. iphone kullananlar içinde Dns Değişecektir , İphone Dns Nasıl Değişir? Bunun için Daha önceden Hazırladığım Konuyu ziyaret ederek İphone Dns Nasıl Değişir Konusunu inceleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

iphone yasaklı site girme, yasaklı sitelere nasıl girilir iphone, iphone yasaklı siteler, yasaklı sitelere girme, 2017, 2016, 2018 , yasaklı sitelere girme 2017, akıllı telefon , ios yasaklı sitelere giriş

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın