Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] FourSquare Sahte Check-in Nasıl Yapılır

886 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Foursquare Check-in hilesi nasıl yapılır hakkında bilgi vermek istiyorum. ilk önce FourSquare hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. FourSquare bir yer etiketleme uygulamasıdır akıllı telefonlar yada tabletler aracılığı ile gittiğiniz mekanlarda yer bildirimi yaparak yerinizi etiketlemiş olursunuz tavsiyeler bırakarak mekan hakkında tavsiyeler bırakarak başka kişilere bilgi vermişde oluyorsunuz.

Bir şehirde bir mekan bir resturant bir sinema,pastane aramak istiyorsanız bu uygulamayıda kullana bilirsiniz. Bir mekan aramak için arama yaptığınızda sadece o şehirdeki mekanları görebiliyorsunuz.

Böyle durumda evde otururken istediğiniz bir mekanda check-in yapabilirsiniz böylece arkadaşlarınız sizi çok geziyor sanabilir  , şimdi gelelim küçük bir hile ile oturduğunuz yerden şehir dışında nasıl check in nasıl yapılır

Bunun için şehir dışından arkadaşlara ihtiyacınız var , siz Konyadasınız ve İstanbul veya Antalya’da arkadaşlarınız var bu arkadaşlarınızın yapmış olduğu Check in leri inceleyerek bu yerlerde check in yapabilirsiniz . Yani arkadaşlarınızın adınını izleye bilirsiniz.

Böylece arkadaşlarınızda sizi şehir dışında zanneder , önemli bir not Antalya check in yapıpta 30 dk tutup İstanbul’da Check in yapmayınız :)

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın