Sponsorlu Bağlantılar

Skype Wi-fi Nedir?

948 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil telefonlar için Apple Store den yada Google Store‘den indireceğiniz Dakika Başına ücret ödeyeceğiniz bir Skype’nin versiyonudur. Wi-Fi çeken her yerde telefon ile arama yapabileceğiniz bu skype versiyonu kullanabilirsiniz ,Uluslararası seyahat edenler için genelde kullanılabilir.

 
Skype Wi-Fi ile gittiğiniz yerde kredi kartı ödemesi ile uğraşmadan yüklediğiniz Skype kontur ile wifi çeken her yerden arama yapabilirsiniz. Skype Kontur ile sadece kullandığınız dakikaları ödersiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bu aramalar ile Normal GSM operatörlerine göre daha hesaplı ödemeler yapacağınız için Uluslararası Dolaşım (Roming) yapanlar için kullanışlı bir uygulamadır. “http://wifi.skype.com/?tab_0=windowsTab” adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Skype Wifi üye olduğunuzda  Bildirim geldiğinde Bağlan düğmesine basmanız yeterlidir. Not ” Bunun için Konturun olduğuna dikkat ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın