Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] virus.chir.b@mm ( Readme.eml ) nedir ve nasıl silinir?

261 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Oyun için internet üzerinden ne olduğunu bilmediğimiz Crackli Dosyalardan yada ücretsiz programlar aracılığı ile,veya hackli sitelere girdiğinizde size zorla indirilmesini istenilen dosyalardan bulaşan bu ağ ve posta solucanı dır.

Virus.Chir.B@mm virüs bilgisayara bulaştık dan sonra Bilgisayarın yavaşlamasına sebep olur ve masa üstüne Text dosyasını atmaya başlar. Bu virüslü Dosya Virus.Chir.B@mm  e-posta yolu ile Pp.exe dosyası olarak dosya yollamaya başlayarak diğer kullanıcılara bulaştırır.

Virus.Chir.B@mm  virüsü nasıl silinir?

bunun İçin Symantec hazırladığı Kaldırıcılar ve Makale inceleyerek sayfayı inceleye bilirsiniz. Bunun için link’den ulaşarak sayfayı ziyaret etmenizde fayda vardır.  http://www.symantec.com/security_response/writeup.jsp?docid=2002-072920-3942-99&tabid=3  Son olarak Bilgisayarınızı Ağ bağlantıları var ise Bunu Kesiniz Bilgisayarınıza İndireceğiniz ComboFix Programı ile Güvenli Mod ile Taratınız Bu program ile bilgisayarınızdaki zararlı yazılım ve kodları temizleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın