İpUçları

Erişimi Engelli Site Sorgulama

Erişimi Engelli Site Sorgulama

İnternet’de Sörf yaparken sık sık rastlamaktayız, Mahkeme kararı ile erişimi engellenmiş siteleri Görmekteyiz. Bunlar İçeriği ile yasalara karşı suç işlenmiş bir site yada illegal sitelerde olabilir. Bu gibi Siteler yada Aklınıza takılan siteleri Sorgulamak ister misiniz ?

ERİŞİM ENGELLİ SİTE SORGULAMA ;

web site - insternet

 

Bu yasaklamaları Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ( Tib) tarafından Mahkemece Alınan kararlar doğrultusunda engelleme yapılmaktadır.Eğer ‘ Engellenmiş Siteleri Sorgulamak isterseniz TİB Resmi Sitesinden bu işlemi yapabilirsiniz.

Tib Tarafından Erişimi Engelli Siteleri Sorgulamak için ise “http://eekg.tib.gov.tr/”  Resmi Sitesinden Ulaşabilir ve Domain Adı veya İp adresi ile Sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Arama ;

erişim engelli siteler , erişime engelli web siteleri , Tib Yasaklı siteleri sorgulama , erişim engelli siteler , mahkemece engellenmiş siteler, yasaklı sitelerin tam listesi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL