Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Win32/Keygen Virüs Nasıl Temizlenir ?

529 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza indirdiğimiz Crackli dosyalardan yada ücretsiz olarak indirdiğiniz dosyalardan bulaşan bu virüs,Bilgisayar korsanları tarafından kişisel bilgilerinizi ele geçirmek için hazırlanmıştır.

Win32/Keygen virüs dosyası, bilgisayarınıza bulaştığında ise bilgisayarın dosyalarını ve performansınızı etkileyecektir. Bu yüzden ki bilgisayarınıza crackli dosyalar ve internet üzerinden işinize yarayacak şekilde görünen dosyaların indirmeyin. Büyük bir risk altında olacağınız için kişisel bilgilerinize ele verebilirsiniz.

Güncel AntiVirüs yazılımları kullanın ve Orjinal Yazılımlar kullanmaya özen gösteriniz. Peki Win32/Keygen virüsünü nasıl temizleriz. Bunun için Microsoft Safty Scanner programı ile bilgisayarınızda derin temizlik yapabilirsiniz. Bu yazılım bilgisayarınızda zararlı ve kötü kodlu yazılımları temizlemenizde yardımcı olacaktır.

Microsoft Safety Scanner programı ile güvenli Mod ile Tarama yapınız. Güvenli Mod geçmek için bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve açılışta F8 tuşu ile güvenli mod geçiş yapınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın