Sponsorlu Bağlantılar

e-Devlet Şifremi Kaybedersem Ne olacak ?

601 views
Sponsorlu Bağlantılar

E-Devlet Tüm kamu kuruluşlarının tek kapıda toplanıp vatandaşa daha hızlı hizmet için tek noktadan hizmet etmesidir. yani kısaca vatandaşın devlete ulaşması için İnternet’den açılan kapıdır.

E-Devlet ile SSK hizmet dökümünden,hakkınızda açılan dava var mı yok mu,Adli Sicil Kayıt ,Ne zaman Emekli olacağıma kadar akla gelebilecek tüm kamusal hizmetlerinizi alabileceğiniz bir hizmettir.

Bu hizmet’den yararlanama bilmek için Nufüs Cüzdanınız ile herhangi Ptt şubelerinden 1 TL karşılığında TC numaranıza verilecek şifre ile bu hizmet den yararlana biliyorsunuz. Bu hizmet yararlanmak ve güvenliğinizi sağlamak için üç ayda şifre yenileme için sizden şifre ister, her üç ayda yeni şifre girmek zamanla bu şifrenin unutulmasına sebep olabilir.

Eğer ki E-Devlet şifrenizi Unuttuysanız Yine PTT şubelerinden birinde 10 TL karşılığında E-Devlet Şifrenizi Yenileyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

şifre kayıp etme, şifreyi unuttum, şifreyi kayıp etme, e-devlet parolası kayıp nasıl geri alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın