Sponsorlu Bağlantılar

[ Yeni Yazı ] Bu web sayfası kullanılamıyor Hatası ve Çözüm Yoları

5.369 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcınızı açtınız ve bir adres yazdınız ve entere bastınız karşınıza Bu web sayfası kullanılamıyor hatası çıktı, bu can sıkıcı bir durumdan başka bir şey değildir. Aslında Bu hata tarayıcınız ile ilgili bir hata değildir.

Bu hata sunucular ile ilgili bir hatadır. girmiş olduğunuz site’deki sunucuların zaman aşımına uğraması ile tam cevap veremediğinden kaynaklı olarak görüntülenir.

 

Resimde görüldüğü gibi hata alıyor olabilirsiniz. Bu hatalar düzetmek için ; tarayıcınızda vpn programları var ise bunları kaldıra bilirsiniz. Tarayıcıya kurduğunuz eklentiler olabilir bunlar zenmate gibi kulandığınız yada buna benzer vpn gibi eklentileri kaldırınız.

Dns ayarlarını değiştirmenizde fayda vardır kullanmış olduğunuz dns adresleri yerine farklı dns adreslerini kullanabilirsiniz. Son olarak Proxy ayarlarını gözden geçiriniz.

Güvenlik duvarı yazılımı kullanıyorsanız Google Chrome ağa erişim kullanımı iznini veriniz ,izinler var ise kaldırın tekrar ekleyiniz.

Chrome menüsü > Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster.> Proxy ayarlarını değiştir.> LAN Ayarları öğesine gidin ve “LAN için proxy sunucusu kullan” seçeneğinin işaretini kaldırın.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Yeni Yazı ] Bu web sayfası kullanılamıyor Hatası ve Çözüm Yoları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın