Sponsorlu Bağlantılar

503 Service unavailable hatası nasıl çözülür?

4.199 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı açtınız internete girmek istiyorsunuz tarayıcınızı açtınız karşınıza 503 Service Unavailable yazan bir hata ile karşılaşıyorsunuz. bazen sık sık bazen ise ara sıra karşılaşacağınız bu hata tarayıcınız alakalı bir hata değildir aslında bu hata Sunucular tarafından kaynaklı bir hatadır.

503 Service Unavailable hatası sunucular ile kaynaklı bir hata demiştik yani girmiş olduğunuz bir web sitenin bağlı olduğu dns servisleri ile yada arama motorlarından kaynaklı olan sunucu hatalarından kaynaklıdır. 503 Service Unavailable hataları birde tarayıcıya yüklediğimiz vpn kaynak kodlu eklentilerden kaynakla bileceğini de unutmayınız.

Yani tarayıcılara yüklediğiniz zenmate, Ultrasoft, Tunnelbar gibi tarayıcılarında etkileneceğini kulak ardı etmeyiniz. Birde Dns adreslerini değiştirmenizde fayda olacağını unutmayınız. Dns Adresleri değiştirdiğinizde başka sunucuları kullanarak bu hataya maruz kalmayı önleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

503 Service Unavailable sorunu , 503 Service Unavailable hatası , 503 Service Unavailable nasıl çözülür, 503 Service Unavailable problemi, 503 Service Unavailable çözüm, 503 Service Unavailable Windows 10, 503 Service Unavailable nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

503 Service unavailable hatası nasıl çözülür? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Lg v10 kullanıyorum.. sabah youtube da hiçbir sorun yoktu fakat akşam baktığımda sorun olduğunu farkettim. Videolarin açılmasında bir sıkıntı yok ama ekranın alt yarısında 500 ya da 503 sorunu yazıyor. Cerezleri ve on belleği temizledim sorun hala devam ediyor. Sunucu hatası olduğunu okudum Turk telekom kullanıcı olduğum için sorun yaşıyor olabilir miyim? Cevaplarsaniz sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın